Her Nereye İstersen, Oraya !
"90 Otobüs Firması, Günde Ortalama 3.400 Sefer, Online Otobüs Bileti Satış Sitesi Otobusbileti.gen.tr'de!... "

İstanbul Otobüs Bileti

Bu şehre gelen Çamlıca Tepesine mutlaka çıksınlar , Eyüp Sultan‘ı ziyaret ettikten sonra Fatih semtindeki cami ve medresleri gezebilirler.Sarıyer’de ki Emirgan korusunda bulunan yalılarda güzel yemekler yiyebilirler. Eminönü meydanında balık ekmek yedikten sonra bir olta kiralamak suretiyle Galata köprüsünde balık tutmanın zevkini sonuna kadar çıkartabilir.Ayasofya’nın binlerce yıllık geçmişini yerinde görmek , duvarlardaki Hz.İsa ve Meryem Ana resimlerinin ve duvar işlemeciliğinin bin beş yüz yıl öncesine dayandığını öğrenmek sizleri hayrete düşürecektir.Eski bir kilise olmakla beraber şu anda Ayasofya Camisi olarak bilinen binanın az ilerisinde onu tüm kudretiyle selamlayan Sultanahmet Camisi ve meydanı yer alır.Bu meydana komşu olan Anadolu Medeniyetleri Müzesi özellikle  Selçuklu ve Osmanlı yörüklerinin yaşam tarzlarını ve devlet geleneğini çok iyi bir şekilde sergilemektedir.Bu tarihi mekanları gezdikten sonra Cankurtaran adıyla anılan semte yürüyerek gidip Kennedy Caddesi kenarında dizilmiş kafelerde yada benim tavsiyem olan Cankurtaran Öğretmen Evinde yemeğinizi yedikten sonra, çayınızı yudumlayıp boğazın eşssiz manzarasını hiç bıkmadan izleyebilirsiniz. Yolculuğa çıkmadan önce mutlaka İstanbul otobüs bilet fiyatları arama sorgulamasını www.otobusbileti.gen.tr den gerçekleştiriniz.


Cankurtaran Sosyal Tesisleri ve Öğretmen Evi tam bu noktada

Artık herkes gibi İstanbul otobüs bileti satın almak adına en güvenli şekilde sitemizden ihtiyaçlarınızı giderebilirsiniz. Sitemiz, dünyanın en önemli şehirlerinden biri olan İstanbul için sizlere kesintisiz olarak destek olmaktadır. Bu nedenle, herkes dünyanın en önemli şehirlerinden biri olan İstanbul adına dilediği vakit sitemizden otobüs bileti satın alma ihtiyacını giderebilir ki sitemiz tamamen özel bir yapı içerisinde sizlere destek olmakta, hizmet sunmaktadır. Bu nedenle de herkes gibi tek bir tık ile İstanbul otobüs bileti almanız ve rahat bir yapı içerisinde otobüs yolculuğu için gerekli olan en temel ihtiyacınızı gidermeniz sitemiz içerisinde mümkün hale en basit şekli ile gelmektedir.

İstanbul Otobüs Firmaları

Bu aşamada, herkes bilir ki İnternet çok mühim bir araçtır ve İnternet sayesinde bir çok farklı ihtiyaç daha güvenli ve hızlı bir biçimde giderilmektedir. Sitemiz, bu alanda sizlere en özel şekilde hizmet sunmak adına İstanbul otobüs bileti almak amacı olan herkese hizmet sağlar. Sizler de bu hususta, herhangi bir aksama yaşamak istemiyor ve çok daha özel bir düzen, özel bir sistem içerisinde bilet ihtiyaçlarınızı gidermek istiyor iseniz; daha fazla vakit kaybetmeyin ve hemen sitemizden güvenli bir biçimde siparişinizi verin. Unutmayınız ki, İnternet üzerinden ihtiyaçlarınızı gidermeniz sizlere güven içerisin de kolaylık sağlamakta ve ciddi oran da zaman kazanmanız hususunda sizlere yardımcı olmaktadır. İstanbula giden otobüs firmaları ve telefon numaralaşağıda listelenmiştir :

 • Ulusoy Turizm Telefon Numarası 444 1 888
 • Esadaş 444 00 25
 • Yeni Adana Seyahat 444 12 22
 • Anadolu Ulaşım 444 01 64
 • Çankırı Özlem 0850 212 23 12
 • Kent Turizm 444 00 38
 • Özkaymak 442 42 06
 • Nilüfer 444 00 99
 • Pamukkale Turizm İletişim 0850 333 35 35
 • Efe Tur 0 850 600 00 10
 • Şanlıurfa Cesur 444 44 63
 • Edirne Birlik 0284 444 01 39
 • Dadaş Turizm 444 25 00
 • Sinop Birlik 0368 271 57 00
 • Süha Turizm telefon numarası 0850 250 38 38
 • Mersin Vif Turizm İrtibat Numarası 0324 327 22 77
 • Lider Adana Seyahat 444 44 41
 • Varan Turizm 444 8 999
 • Özdiyarbakır Seyahat 444 21 00
 • Hatay Jet Turizm 444 0 227
 • İnci Turizm 444 44 38
 • Eskişehir Ceylan 0222 227 27 27
 • Star Diyarbakır 444 21 21
 • Adıyaman Gülaras – Ünal 444 34 02
 • Uludağ Turizm 444 22 22
 • İzmir Seyahat 444 01 35

İstanbul otobüs seferleri

Bu konuda, sizlerin de İstanbul otobüs biletleri alma ihtiyacınızı en güvenli bir biçimde gidermeniz, içerisinde gerçekten mükemmel güzellikleri, tarihin buram buram kokusunu ve boğazı barındıran bu özel şehri gezmeniz mümkün duruma gelmektedir. Bizler, her aşamada sizlere destek olmaktadır. Bu sayede, öylesine mükemmel bir il olan İstanbul’u her daim güven içerisinde gezmeniz, bu aşamada aradığınız sefer için bileti sorunsuz bir biçimde bulmanız mümkün duruma gelmektedir ki sitemiz en güvenli yapı içerisin de sizlere hizmet vermektedir. Sizlere ise, dilediğiniz her an seferleri sorgulamak ve herhangi bir aksama yaşamadan en güvenli şekilde ihtiyacınız olan, istediğiniz bileti satın almak ve daha rahat bir şekilde İstanbul’u gezmek kalmaktadır.

İstanbul Otobüs Bileti Fiyatları

İstanbul otobüs seferleri olan bütün firmaları karşılaştırmak ve güvenle online bilet satın almak isteyen herkes www.otobusbileti.gen.tr sitemizin üst kısmında bulunan arama düğmesine basmadan önce gerekli istikamet bilgilerini girmelidir.İstanbul’dan herhangi bir yere seyahat etmeye karar verdiyseniz  hiç bir zahmet çekmeden konforlu yolculuklar için bundan böyle otobusbileti.gen.tr mevcut. Sitemiz basit kullanılması ile anlaşılır kullanıcı dostu arayüzü ile bu zaman diliminde hayatımıza giriş yapan online medyalar arasında en güzel şeylerden bir tanesidir , otobüs bileti satın alma sürecinde hiç bir zorluk çekmemeniz için her şey düşünülmüştür.

İstanbul otobüs bileti

Kız Kulesi -Üsküdar

İstanbul Adana Otobüs Bileti almak ve İstanbul Adana Otobüs Seferleri, Firmaları, Saatleri ve Bilet fiyatları için doğru yerdesiniz!

Adana’da gezmeye ve görmeye değer çarşılarından her kalitede ve her zevke uygun, el emeği göz nuru işlemeler satın alabilirsiniz. Bu el işlemeleri gelişmiş el sanatlarını, geleneksel motifleri üzerinde barındırmaktadır.

Keçecilik, at arabacılığı, koşumculuk, demircilik, bakırcılık, mermercilik, yemenicilik, kilimcilik, hasır ile boya örücülüğü Adana’nın önemli el sanatları arasında yer almaktadır.

Yemek &Eğlence

Adana mutfağı yöresel lezzetleri ile kendine hayran bırakan bir kültüre sahip ve dünyanın en büyük ve en zengin mutfağı olarak kabul edilir. Adana mutfağı Türk ve Akdeniz mutfağının birçok özelliğini içerisinde barındırırken, mutfak kültüründe; ackıyı, ekşiyi, narenciyeyi, deniz ürünlerini, zeytinyağını ve yeşillikleri sıkça kullanmaktadır. Adana mutfağının en ünlü yemeği ise lezzeti ile bağımlılık etkisi yaratan, dünyaca ünlü meşhur Adana Kebap’ıdır. Kebap, genellikle bol salata ve şalgam suyu ile tüketilmektedir. Son yıllarda Adana Kebabı, Adana Ticaret Odası tarafından tescillenmiştir. Restoranlarda Adana Kebabı olarak kebap satışına çeşitli hijyen ve lezzet standartları getirilmiştir. Adana mutfağının diğer meşhur tatları ise; Analı Kızlı çorbası, Kabak Çintme, Karakuş Tatlısı, nişasta ile yapılan Bici Bici Tatlısı, Şalgam Suyu, buzlu Karsambaç Tatlısı, Yüksük Çorbası, Kısır, Mahluta Çorbası ve Sıkm’dır.

Şehir içi ulaşımında, Büyükşehir Belediyesi Otobüsleri ve Özel Halk Otobüsleri, dolmuşlar, taksiler tercih edilmektedir. 14 km güzergâhı ve bunun üzerinde toplam 13 istasyonu mevcut olan Adana metrosu, 2010 yılında hizmet vermeye başlamıştır. 2007 yılından bu yana Adana Büyükşehir Belediyesi Otobüslerinde, Özel Halk Otobüslerinde Hafif Raylı Sistemli/Metroda “Kentkart” akıllı bilet kartları kullanılmak üzere halka sunulmuştur. Adana Büyükşehir Belediyesi, 229 otobüsten oluşan bir filoyla hizmetini devam ettirmektedir.

Sizlerde sitemiz üzerinden 1 Adana İstanbul otobüs bileti satın alarak en ucuz bilet almanın keyfini sürebilirsiniz.

İstanbul Adana Otobüs Bileti Fiyatları

 • Varan Turizm 74 – 88 TL
 • Yeni Adana Seyahat 70 – 80 TL
 • Lider Adana otobüs bileti 71 -81 TL
 • Metro Turizm 69 -82 TL
 • Ulusoy Turizm 66 – 89 TL

A İle Başlayan Otobüs Firmaları İstanbul

Adıyaman Gülaras
Adıyaman Ünal
Ağrı Doğu Anadolu Turizm
Ağrı Doğu Turizm
Ak Turizm
Akhisar Seyahat
Aksakal Seyahat
AKSARAY BİRLİK SEYAHAT
Aksaray Yeşil Yeni Birlik
Aksu Çavuşoğlu
Alaçam
Alaşehir Sarıkız Turizm
Altınışık Turizm
Amasya Mertur
Anadolu Ulaşım
Anamur Zafer
Anka Turizm
Antalya Kıraç Turizm
Antalya Seyahat
Antalya Tur
Antalya Yıldıray Turizm
As  Turizm
As Ağrı Tur
As Bafra Turizm
As Bayburt Turizm
As Çumralılar Turizm
As Turizm
Asya Tur
ATS Turizm
Avrupa Turizm
Avrupa Ünal Turizm
Aybastı Doğuş
Aydın Turizm
Aydoğan Turizm

B ile başlayan İstanbul otobüs firmaları 

Bafra Seyahat
Balıkesir Uludağ
Barış Turizm
Başak Turizm
Batman Midyat Koç Turizm
Bayramiç Seyahat
Baysal Turizm
Ben Turizm
Bergama Güven Metro Seyahat
Berk Turizm
Best Van Turizm
Beşer Turizm
Bitlis Taç
Boyabat Expres
Boyabat Tur
Buzlu Turizm

C ile başlayan İstanbul Otobüs Firmaları

Can Barış Turizm
Can Batmanlılar
Can DersimTuncelililer
Can Elbistan
Can Iğdır Turizm
Cesur Ağrıdağı
Cide Tekiner

Ç  ile başlayan İstanbula Giden Otobüs Firmaları

Çağdaş Güven Turizm
Çanakkale Truva
Çankırı Eser
Çankırı Özlem
Çayırağası
Çorlu Birlik
Çoruh Artvin Seyahat

D  ile başlayan İstanbula Giden Otobüs Firmaları

Dadaş Turizm
Dağıstanlı Turizm
Değirmenci Es Turizm
Demirci Halıkent
Denizli Turizm
Devran Turizm
Dilek Seyahat Vezirköprü
Divriği Nazar
Diyarbakır Barış
Diyarbakır Öz Silvan
Doğan Körfez
Doğu Karadeniz Ekspres
Doğu Kars
Düzce Aydın Seyahat
Düzce Güven

E

Ece Turizm
Edirne Birlik
Edirne Volkan
Efe Tur
Elazığ Hazar Turizm
Elazığ Murat Turizm
Elazığlılar Turizm
Elbirlik
Eray Turizm
Erektaş Turizm
Eren Turizm
Erzincan Fırat Turizm
Erzincan Nazar Turizm
Erzincan Özlem
Es Turizm
Esadaş
Eskişehir Ceylan Turizm
Eskişehir Sedef Turizm

F

Fatih Turizm
Fındıkkale

G

Gaziantep Nobel Turizm
Genç Turizm
Gerze Güven Keklik
Gerzeliler Turizm
Göktaş Ardahan
Gölpazari Koop.
Görele Seyahat
Güney Akdeniz Seyahat
Gürkan Turizm
Gürman Turizm
Güzel İzmir

H

Has Batman Seyahat
Has Bingöl Turizm
Has Diyarbakır
Has Turizm
Hatay Güney Tur
Hatay Günsaş Tur
Hatay Jet Turizm
Hatay Nur Turizm
Hatay Öztur
Hatay Pan Turizm
Hatay Sas Turizm
Hatay Sen Turizm
Hattuşaş
Hayrabolu Seyahat
Hisar Turizm

I

Iğdır Hat Turizm
Iğdır Turizm
Iğdırlı Turizm
Isparta Petrol Turizm
Isparta Sütçüler Belediyesi
Isparta Yalvaç Aran
Isparta Yalvaç Özen

İ

imparator Seyahat
İnan Turizm
İnci Turizm
İnegöl Seyahat
İsmail Ayaz
İstanbul Seyahat
İyigün Çarşamba Turizm
İzmir Seyahat
İzmir Turizm

K

Kadirli Seyahat
Kafkas Kars
Kahta Petrol
Kamil Koç otobüs bileti
Kanberoğlu Turizm
Kappadocia Göreme Turizm
Karabük Güven
Karadeniz Efem Turizm
Karadeveci
Kargı Hakan Turizm
Kargı Turizm
Kars Turgutreis
Kastamonu Güven
Kastamonu Huzur
Kastamonu Özen
Kastamonu Özlem Seyahat
Kastamonu Ünal
Kent Turizm
Kernek Turizm
Kesebirler Turizm
Keşan Birlik
Keşan Gürel Turizm
Kiğı Karakoçan Tur
Koç Ardahan Seyahat
Konset
Kontur
Konya Lüks Ereğli
Köksallar
Köseoğlu Turizm
Kuzey Yıldızı
Kütahya AsTur
Kütahyalılar

L

Lider Adana
Lider Aksaray
Lider Elbistan
Lider Turizm
Lüks Adana Seyahat
Lüks Afşınlılar
Lüks Ağrı Dağı Seyahat
Lüks Aksel Seyahat
Lüks Amasya İtimat
Lüks Arena Turizm
Lüks Artvin Seyahat
Lüks Batman Seyahat
Lüks Bayburt Seyahat
Lüks Divriği Ekspres
Lüks Diyarbakır Seyahat
Lüks Edirne Express
Lüks Erova Turizm
Lüks Erzincan Seyahat
Lüks Fatsalılar
Lüks Gümüşhane Turizm
Lüks Habur Tur
Lüks Kahramanmaraş Seyahat
Lüks Kahramanmaraş Turizm
Lüks Karadeniz Expres
Lüks Mersin
Lüks Siirt Seyahat
Lüks Villa Seyahat
Lüks Yalova Seyahat
Lüks Yonca Seyahat
Lüleburgaz Seyahat
Lüx Meteor Turizm
Lüx Şereflikoçhisar Seyahat

M

Malatya Beydağı Turizm
Malatya Kayısı Kent
Malatya Seyahat
Malatya Zafer Turizm
Malkara Yıldırım Turizm
Mar-tur Turizm
Mardin Dilmenler Seyahat
Mardin Expres
Mardin Seyahat
Marsoy Turizm
Medine Turizm
Mermerler Seyahat
Mersin Koç
Mersin Seyahat
Mersin Vif Turizm
İstanbul Metro Turizm
Midyat Seyyidoğlu
Mis Amasya Tur
MST Güneydoğu Turizm
Muş Yolu Turizm

 

N

Narlıca Atan Kardeşler
Nevşehir Kapadokya
Nevşehir Seyahat
Nevtur
Niğde Aydoğanlar
Niğde Seyahat
Niksarkale
Nilüfer Turizm

O

Ortakent
Osmaniye Vip

Ö

Öncü Göreme
Öz Bartın
Öz Batmanlılar Seyahat
Öz Bolu
Öz Develi Seyahat
Öz Diyarbakır Seyahat
Öz Elbistan Seyahat
Öz Erciş Seyahat
Öz Güven Turizm
Öz Isparta Turizm
Öz Lider Patnos Tur
Öz Sivas Huzur
Öz Sivaslılar
Öz Urfa İtimat
Özen Turizm
Özerler İnci Turizm
Özgül Bafra
Özkaymak
Özlem Ardahan
Özlem Bingöl Seyahat
Özlem Cizre Nuh
Özlem Diyarbakır Seyahat
Özlem Tur
Özler Turizm

P

Paklale
Palandöken Turizm
Pamukkale Turizm
Patnos İtimat

R

Reşadiye Özlem
Reşadiye Ses Turizm
Rize Ses Seyahat
Rizeliler Turizm

S

Safkar Safran
Sahilgülü Turizm
Sakarya Vib Turizm
Salihli Güven
Sarıkamış Turgutreis Turizm
Seç Turizm
Selçuk Canlar Turizm
Sema Turizm
Siirt As Burak Turizm
Siirt Özlem
Siirt Petrol
Silifke Koop.
Sinop Birlik
Sinop Sinay
Sivas Kızılırmak
Sivas Tur
Soma Seyahat
Soner Turizm
Star Batman
Star Diyarbakır
Sungurlu Seyahat
Süha Turizm
Süzer

Ş

Şampiyon Hersekli
Şanal Kırşehir Seyahat
Şanlıurfa Cesur
Şanlıurfa Seyahat
Şarköy Seyahat
Şimşek Seyahat
Şimşekler Turizm
Şiran Seyahat

T

Tanrıverdi Seyahat
Taşucu Denizkızı
Tatlıses Turizm
Tavşanlı Tur
Terzioğlu Araç
Tokat Almuş Turizm
Tokat Net Turizm
Tokat Seyahat
Tokat Yıldızı
Topçam Turizm
Toramanlar Turizm
Tosya Seyahat
Tozcan Turizm Seyahat
Turay
Tuzgölü Seyahat
Türkay Sinop

U

Uludağ
Ulusoy
Uşak Egemen

Ü

Ünye Tur
Üstün Erçelik

V

Van Erciş İtimat
Van Erciş Sema
Van Gölü Turizm
Varan
Vip Malatyalılar

Y

Yeni Adana Seyahat
Yeni Amasya Tur
Yeni Çarsamba Seyahat
Yeni Diyarbakır
Yeni Midyat Seyahat
Yeni Özemniyet
Yeni Ses Turizm
Yeni Van Seyahat
Yeşil Artvin Ekspres
Yeşil Gümüşhane
Yeşil Muş Ovası
Yeşil Sahil Seyahat

Z

Zaman Turizm
Zile Barış Turizm

 

Sizden uzakta olan sevdiklerinize gitmek artık sorun olmayacak. Zamanınızı ayarladığınız zaman seçeceğiniz otobüs şirketi sayesinde hem konforlu bir şekilde yolculuk yapabileceksiniz hem de yol boyunca yeni şehirler de görebileceksiniz. İstanbul’a giden firmaları    tercih ettiğiniz zaman yolculuğunuz sırasında pek çok şehri de görebilme imkanınız vardır.

Balıkesir’den geliyorsanız Susurluk herkesin merakla beklediği bir yerdir. Mola sırasında karnınızı buraya has olan tost ve ayran ile  doyurmanız size inanılmaz bir mutluluk verecektir.Balıkesir’de Sarımsaklı, Altınoluk ve diğer tatil beldeleri de görülmeye değer tabi ki.

İstanbul İzmir otobüs bileti aldığınız zaman size düşen tek şey yolculuğunuzun keyfini çıkartmak olacaktır. İzmir’in güzel havasına İstanbul’un da gezilip görülecek olan güzel yerlerine merhaba demek için siz de vaktinizi çok kaybetmeden hemen bir otobüs bileti satın alabilirsiniz.

Artık bilet almak eskisi kadar da zor bir şey değildir. Çünkü bu işlemi İnternet sitesinden de kolay bir şekilde halledebilirsiniz. Gideceğiniz tarihi ve saati seçtikten sonra İstanbul bileti sahibi olabilirsiniz. Yol boyunca kaliteli firmaların otobüs çalışanları sizin her türlü ihtiyaçlarınıza ve isteklerinize en iyi şekilde cevap verecektir o yüzden konforuna önem verenler tercihlerini Kamil Koç, Varan Turizm,Pamukkale ya da Ulusoy gibi şirketlerden kullanmalı. Ayrıca yolculuğunuz sırasında feribot seferlerinde de keyifli zamanlar geçirebilirsiniz. Mesela İstanbul’a gelecek olanlar muhtemelen Yalova merkezdeki İdo iskelesinden veya Topçular iskelesinden arabalı vapurlarla gelirler.Böylece Hem deniz havası almış olacaksınız hem de deniz yolculuğunun keyfini çıkartacaksınız.

İstanbul’a giden otobüs firmaları

Merkezi Bayrampaşa’da olan firmalar : Ulusoy Turizm, Varan Turizm ve Kamil Koç’tur.

Güzergah

ANKARA >>> BOLU >>>  DÜZCE  >>> SAKARYA  >>> İZMİT  >>> Gebze  >>> İSTANBUL (Anadolu)  >>> Kavacık  >>> İSTANBUL >>> Esenler otogarı

Ankara’dan İstanbul’a Sefer Düzenleyen Otobüs Firmaları

 • Star Diyarbakır
 • Anadolu Ulaşım
 • Kamil Koç
 • Balıkesir Uludağ
 • Pamukkale
 • Nilüfer Turizm
 • Şanal Kırşehir Seyahat
 • Es Turizm
 • Ulusoy
 • Ben Turizm
 • BOSS Turizm
 • Nevşehir Seyahat
 • Lider Turizm
 • Metro Turizm İstanbul
 • Varan
 • Has Turizm
 • Hatay Nur Turizm
 • Şiran Seyahat
 • Asya Tur
 • Konset

Çağımızda artık pek çok işimizi internet üzerinden halledebiliyoruz. Bu durum hayatımızda önemli ölçüde kolaylaşma sağlıyor. Sadece üzerimize düşen iş yükünden değil gereksiz yere harcayacağımız vakitten de tasarruf ederiz. Ankara İstanbul otobüs seferleri de genellikle bilet arayışında olan kişilerin en çok istedikleri seferler arasındadır.

 Online bilet hepimizin bildiği gibi internet üzerinden kolayca alınabilen bilettir. Bu uygulama hayatımızı önemli ölçüde kolaylaştırır. Çünkü yolculuk yapacağımız üzerimizde bir ton iş olur. Tüm bu işlerin arasında bir de gidip bilet almak bizi gerçekten de yorar. Biz sizi sunduğumuz hizmet ile bu yükten kurtarıyoruz. Ayrıca bu şekilde ucuz otobüs bileti bulma ihtimaliniz de artıyor. Otobüs firmalarının sitelerinde sadece kendilerinin biletleri olur ve bu dar seçenekler arasından seçim yaparız. Ancak bizde pek çok firmanın biletleri olduğu için kendinize en uygun olan bileti bulma ihtimaliniz daha yüksek olur.

Günümüzde teknolojik gelişmeler fazlasıyla arttı ve herkeste bunu çok yakından gözlemliyor. Otobüs seferleri bile artık online ortamda, bir tık yardımıyla halledilebiliyor. Eskiden olsa internet olmadığı için hangi hizmeti almaz istersek onun verildiği yere gitmemiz gerekiyordu. Bu durum kısa zaman öncesine kadar bu şekilde devam etti. Ama artık pek çok işi evimizin rahatlığında halletmemiz mümkün. Otobüs bileti almak da buna