Pamukkale Bilet | Otobüs Bileti
otobüs biletleri
 • otobusbileti
  Gürcan S. Facebook.com/otobusbiletigentr sayfasını beğendi.
 • otobüs bilet
  Mahmure Ö. Diyarbakır-Ankara seferiyle saat 03.30’da yola çıkacak.
 • Otobüs
  Çisil N. Twitter.com/otobusbiletigentr sayfasını takip etmeye başladı.
 • Anadolu Turizm
  Ahmet K. Anadolu Ulaşım’dan İzmir’den Ankara istikametine 2 kişilik rezervasyon yaptı.
 • Edirne
  Meryem P. Tekirdağ – Edirne seferini bugün saat 12.20’de yapacak.
 • Antalya
  Gökhan M. Antalya’dan Ankara’ya 10.00 sefer saatli Ulusoy firması ile gidecek.
 • bilet
  İnci T. Bursa’dan İzmir’e 05.30 sefer saatli Varan Turizm şirketi ile gidecek.
 • Uludağ Turizm
  Neriman Ü. Ulusoy Turizm firmasından Edirne - İstanbul için 1 bilet satın aldı.
 • İzmir
  Muhammed M. İzmir - Antalya seferi için Varan Turizm’den 2 kişilik rezervasyon yaptı.
 • Varan Turizm
  Mustafa Z. Antalya İstanbul seferi için Varan Turizm’den 2 kişilik bilet aldı.
 • Ulusoy
  Hasan U. Twitter.com/otobusbiletigentr sayfasını takibine aldı.
 • Efe Tur
  Ayşe G. Bursa’dan İzmit’e Efe Tur ile saat 03.45’de gidecek.
 • Best Van
  Memduh F. Elazığ-İstanbul yolculuğu 09.40‘da Best Van Turizm ile olacak.
 • rezervasyon
  Merve M. Efe Turizm firmasından İzmit - Ankara seferi için 2 kişilik rezervasyon yaptı.
 • İzmit
  Merve F. Efe Turizm firmasından İzmit-Ankara seferi için 2 kişilik bilet satın aldı.
 • Uludağ Turizm
  Uğur L. Ankara - Bursa seferi için Balıkesir Uludağ ‘dan 2 online bilet aldı.
 • Seç Turizm
  Arzuhan H. Seç Turizm’den Antalya - Gaziantep güzergahına için 3 kişilik rezervasyon işlemi yaptı.
 • Öz Diyarbakır Seyahat
  Mesut Ö. Diyarbakır - Elazığ seferi için Öz Diyarbakır Seyahat’ten bir online hizmet gerçekleştirdi.
 • Yeni Diyarbakır Star
  Özlem C. Diyarbakır - Adana seferi için Yeni Diyarbakır Star’dan bir işlem gerçekleştirdi.
 • Star Diyarbakır
  Arzu Y. İstanbul-Adana hattından Star Diyarbakır ile 2 kişilik bilet alımı gerçekleştirdi.

Pamukkale Turizm Otobüs Bileti

Genelde birçok insan karayolu ulaşımını tercih etmektedir. Özellikle iş seyahatlerinde yakınlarınızı akrabalarınızı ziyarette gezmek amaçlı yapılan seyahatlerde gurbette bulunan öğrencilerin seyahatlerinde otobüsle seyahat sıkça başvurulan seyahat şekillerindendir.

Her insanın bilet almadan önce en dikkat edeceği unsurlardan biri tabi ki de makul bilet fiyatları ve rahat bir yolculuk geçirebilmek için kaliteli hizmet anlayışının olmasıdır. Müşteri odaklı bir hizmet anlayışının olduğu bir otobüs firması istiyorsanız seçenekleriniz arasına Pamukkale Turizm koyabilirsiniz. Çünkü gerek sürekli olarak yenilediği üstüne koyduğu kampanyaları ve gerekse hizmet anlayışıyla özellikle son yıllarda adından sıkça söz ettirebilen bir otobüs firmasıdır. En hızlı ulaşımı sağlayan Pamukkale Turizm otobüs bileti alarak express seferlerinde molasız olarak ulaşmak istediğiniz yere kısa süre içerisinde varabilirsiniz.

Pamukkale Turizmden online bilet almak istiyorsanız Pamukkale Turizmin resmi internet sitesinden varış ve kalkış yerlerinizi seçtikten sonra online bilet alma işleminize başlayabilirsiniz. Bu işleme geçtikten sonra önünüze gideceğiniz yere göre saat kaçlarda otobüs seferlerin olduğunu görebilmektesiniz. İnternetten bilet satın aldığınız için indirimli bilet avantajından da yararlanmış oluyorsunuz.

TV özelliği birçok tarzda film seçeneği müzik seçenekleri maçları kaçıracağım diye üzülen erkekler için lig TV özelliği(her otobüs seferlerinde bulunmamaktadır) ücretsiz ikram seçenekleri internet seçeneği USB bellek seçeneği ile tamamen müşteri odaklı rahat koltuk imkânına gideceğiniz otobüsün markasına göre her imkânı sizlerle buluşturmaktadır.  Pamukkale’nin diğer bilet kampanyalarından bahsedilecek olursa; yanmaz bilet avantajıyla 25 TL’ye kadar satılan biletlerde 1 TL  26-50 TL’ye kadar satılan biletlerde 2 TL 51 TL ve üzeri satılan biletlerde 3 TL fark ödeyerek biletlerinizi yanmaz bilet olarak kestirebilir ve bu avantajdan yararlanabilirsiniz. Pamukkale Turizm otobüs bilet fiyatları bakımından Ulusoy , Varan , Nilüfer , Anadolu ve Süha gibi diğer otobüs firmaları ile karşılaştırıldığında neredeyse aynı ancak aralarında hizmet olarak net farklar var , mesela Pamukkale Otobüs Firması ligtv ile futbol maçı izleme ,sınırsız İnternet gibi hizmetleri ile fark yaratıyor.

Normal biletinizi iptal ederek bu farklarla yanmaz bilete dönüştürebilirsiniz.  Yanmaz bilet avantajından herhangi bir sebeple otobüsü kaçırdığınız zamandan 1 saat içinde yeni bilet başvurusu yapmanız gerekmektedir.  Bununla da kalmayan Pamukkale Turizm 50 TL ve üzeri online biletlerinizde Axess Bonus World ve Maximum kredi kartına 5 taksit imkanı sunmaktadır.En çok sefer yaptığı iller Edirne Tekirdağ ,İzmir Balıkesir , İzmit Sakarya  , Kütahya Eskişehir ,Mersin Adana , Kayseri Ankara olduğu bildirilmektedir.

pamukkale seyahat

Pamukkale Turizm www.otobusbileti.gen.tr

Bir başka kampanya ise Pamukkale hemen al fiyatlandırma yöntemidir. Araçta satılan koltuk sayısına göre fiyatların düşük fiyatla başlayıp koltuk satışıyla arttığı fiyat sisteminden ilk 12 koltuk için 12 yolcu faydalanabilmektedir.  Bu kampanyadan faydalanabilmek için Pamuk Kart üyesi olunması gerekmektedir.  Bunun gibi birçok kampanya seçeneğinden haberdar olmak için resmi siteden fırsat bölümünden bilgi edinebilirsiniz. Ağırlıklı olarak Pamukkale Ankara İstanbul otobüs seferleri ile bilet satmaya çalışmaktalar.


, ,