Otobüs Firmaları | Otobüs Bileti
Her Nereye İstersen, Oraya !
"90 Otobüs Firması, Günde Ortalama 3.400 Sefer, Online Otobüs Bileti Satış Sitesi Otobusbileti.gen.tr'de!... "

Otobüs Firmaları

Otobüs firmaları Türkiye’de son yıllarda güç kaybetmeye başlasa da , halen nüfus yoğunluğu sebebiyle otobüs seferleri sık sık düzenlenmektedir .İrtibat halinde olduğumuz ve iş ortağı konumundaki tüm otobüs firmalarını aşağıda listeledik.Ulaşım ağımız ile tüm Türkiye’ye otobüs bileti bulabilirsiniz . Sitemizden online otobüs bileti al yada otogarlarda terminallerde bilet satış ofislerinde sıra bekleyerek , yada istediğiniz saatte yer bulamayarak moraliniz bozulabilir. Sizin koltuğunuzu başkalarına satma durumu dahi söz konusu .Bu gibi muamelelere otobüs firmalarının muavinleri hostesleri kaptanları tarafından maruz kalmak istemiyorsanız bizi seçmelisiniz.

Adana, Bitlis, Adıyaman, Bingöl, Afyon, Bilecik, Ağrı, Balıkesir, Amasya, Aydın, Ankara, Artvin, Antalya, Bolu, Gümüşhane, Burdur, Giresun, Bursa, Gaziantep, Çanakkale, Eskişehir, Çankırı, Erzurum, Çorum, Erzincan, Denizli, Elazığ, Diyarbakır, Edirne, Hakkari, Manisa, Hatay, Malatya, Isparta, Kütahya, Mersin, Konya, İstanbul, Kocaeli, İzmir, Kırşehir, Kars, Kırklareli, Kastamonu, Kayseri, Kahramanmaraş, Tunceli, Mardin, Trabzon, Muğla, Tokat, Muş, Tekirdağ, Nevşehir, Niğde, Sivas, Ordu, Sinop, Rize, Siirt, Sakarya, Samsun, Şanlıurfa, Osmaniye, Uşak, Kilis, Van, Karabük, Yozgat, Yalova, Zonguldak, Iğdır, Aksaray, Ardahan, Bayburt, Bartın, Karaman, Şırnak, Kırıkkale, Batman, Düzce otobüs firmaları ve otobüs bileti fiyatları için en doğru yerdesiniz!

Efe Tur – Varan Turizm – Ulusoy Turizm

Efe Tur otobüs firması İzmit ve yöresinde yolcu taşımacılığı konusunda bilinirliğini çok uzun yıllardır çalışmasından dolayı oldukça arttırmıştır. Gebze Bolu Eskişehir Ankara Bilecik İstanbul  gibi yerleşim yerlerine saat başı seferler düzenlerler.Özellikle hac turizmi zamanında tüm otobüsleriyle sektöre desteklerini esirgemezler.Efe Tur çağrı merkezi 0 850 600 00 10 nolu telefonun ucundadır.

Varan Turizm ,İstanbul’un iki ilçesi (Pendik – Kadıköy) arasında başladığı yolcu taşımacılığı serüvenine uzun yollarda tüm Türkiye çapında devam etmektedir. Otobüsle yolcu taşıma işinde Türkiye’de telefondan  hizmet verme, İnternet sitesinden bilet satışı ve rezervasyonu, 2 katlı duble araçlar, şehir içi servis olanakları, kendine özel otobüs durakları ve tesisleri  , 7/24 sefer faaliyeti gibi hizmetleri yolcular ilk defa Varan Turizm otobüs firmasında görmüştür. İkibinoniki senesinde Ulusoy Turizm ile kardeş oldular ve aynı holdingin birer parçası  neferi geldiler, dikkat ederseniz servis araçlarında Varan-Ulusoy yazmaktadır.Varan Turizm telefon numarası 444 8 999.

Ulusoy Turizm‘in gerçek sahibi Hacı Mehmet Bahattin Ulusoy tüm hayatını ve  diğer tüm jenerasyonlara örnek olacak şekilde çalışarak Karadeniz halkının müteşebbis ve yaratıcı kimliğini ön plana çıkarmıştır , şirketin temelleri evvela 2 nokta arasında gidip gelen bir sal ile atıldı.İlk başlarda az da olsa insan ve mal götürüp getiren ilkel sal, uzun uğraşların ve senelerin birikimi sonucunda Ulusoy Holding’e dönüştü. Ulusoy Turizm telefon numarası 444 1 888 ‘dir.

Mersin Vif – İnci Turizm – Kent Turizm

Mersin Vif otobüs firması Akdeniz Bölgesi ağırlıklı olarak Adana Antalya gibi şehirlere otobüs seferleri düzenler.Dondurma ikramları ile Mersin gibi Akdeniz kentlerinin bunaltıcı nemini ve sıcağını biraz olsun kıran bölgesinde ve çevresinde bir lider kuruluştur. Mersin Vif telefon numarası 0324 327 22 77

İnci Turizm ‘den daha nitelikli bir hizmet almak adına online otobüs biletlerinizi www.otobusbileti.gen.tr’den alabilirsiniz. Böylelikle seyahat planlamaları içinde olan insanlarımızın, yolculuk esnasına değin satış ofislerine adım atmadan web ara yüzümüz aracılığı ile biletlerini satın alma şansına sahip olursunuz.İnci Turizm telefon numarası 444 44 38

Kent Turizm Kayseri merkezli ilk otobüs firmalarını başını çeker. Ağırlıklı olarak İç Anadolu ve Doğu Anadolu Bölgesinde seferleri vardır. Niğde Çorum Sivas Ankara Adana en sık sefer düzenledikleri güzergahlardır. Kent Turizm telefon numarası 0352 332 33 00 – 444 00 38.

Süha Turizm bir diğer Kayseri kaynaklı şirkettir , diğerlerinden ayrılan özelliği hava taşımacılığı ve tren yolculuğunun daha fazla rağbet gördüğü günlerde büyüme yönünde adımlar atarak yeni Mercedes araçlarla yolları daha fazla aşındırmaya başlamışlardır. 0850 250 38 38 Süha Turizm telefon numarasıdır.

Anadolu Turizm bilhassa Ege Bölgesindeki illerde faaliyetlerini sürdüren Anadolu Turizm otobüs firması en çok İzmir Balıkesir Çanakkale Manisa Denizli gibi illere otobüs seferleri düzenler.Yapılan anketlerde bölgenin en iyi bilinen ve en konforlu şirketi olarak belirlenmiştir.Anadolu Turizm çağrı merkezi 444 01 64’dür.

Jet Turizm güzel Anadolu’muzun şehirlerarası otobüs şirketleri içine seksenli senelerin başında adım atan genel itibariyle Türkiye’mizin güney ve batı şehirlerinde faaliyet gösteren bir otobüs firmasıdır. Tüm teknolojik gelişmelere ayak uydurarak dünyaya da ayak uydurmuş şirket , otobüslerinin teknolojik olanakları çok gelişmiş olmasından dolayı Antalya – İzmir – Muğla gibi turistik illerde çok rağbet görmektedir.444 0 227 numaralı telefondan Jet Turizm’e ulaşabilirsiniz.

Pamukkale Turizm firması altmışlı yılların ilk yarısında Sadık Bababalım’ın özverili çalışmaları akabinde Denizli şehrimizde  temelleri atılıp tüm Türkiye’de satış ofisleriyle yaygın hale gelmiş otobüs şirketimizdir. Yetmişli yılların ilk yarısında Pamukkale Turizm‘in yönetim ekibi faaliyetlerini İzmir’den yönetmeye karar vermiştir. Ülkemizde şehir içi servis hizmetini başlatan ve İnternet’ten rezervasyon yapma imkanı sağlayan ilk şirkettir.Telefon numarası 0850 333 35 35 olduğunu hatırlatmakta fayda var.

Has Turizm Hatay’ın en köklü şirketlerindendir ve rekabeti çok severler ; öyleki zamanında diğer Hatay seyahat şirketlerinin fiyat indirmesi nerticesinde mevzuyu inada bindirip diğer tüm rakiplerini altüst etmiştir.Olay şudur : Hatay‘da yer alan diğer otobüs firması has turizm ile rekabet için İstanbul seferlerinde son derece yüksek oranlı indirim uyguladılar.Akabinde Has Tur rakiplerine bu kampanyadan caymalarını ister ne var ki fikirler değişmez ve ücretler aynı indirimli oranlarıyla devam eder.
İlerleyen günlerde Has turizm dört hafta müddetince para talep etmeden İstanbul otobüs seferlerini gerçekleştirir.

Lider Adana seyahat Telefon numarası 444 44 01 olan şirkettir. Adını taşıdığı şehirde hatırı sayılır bir yeri olan tüm teknolojik imkanlara sahip araçlarıyla yolcularına kalite noktasında en üst seviyede hizmet veren yılların getirdiği tecrübe ile ülkemizin sayılı firmaları arasına girmeyi başarmıştır. Adana şehrinden Türkiye’nin pek çok kentine ilçesine nahiyesine otobüs seferlerini en güvenilir biçimde yapılmaktadır. Son model ve farklı marka otobüslerle yolcularına misafirperverliği ile ağırlayan şirketin tüm personeli özel bir eğitime tabi tutulmuştur. Her bir koltuktaki  kişiye televizyon izletebilme bakış açısıyla  üretilen koltuk arkalarındaki  televizyon üniteleriyle insanlar istedikleri televizyon kanalını seyredebilirler.

Yeni Adana Seyahat 444 34 01 telefon numarasıyla hizmet vermektedir.Yolcularının tümünü arzu ve talepleri ışığında otobüs seferleri boyunca mümkün olan en güvenli biçimde gideceği yere götürmektedir. Hemde full + full otobüsleriyle olabilecek en iyi hizmeti  bir yolculukta belkide sadece Yeni Adana otobüs firmasından bulabilirsiniz.

Dadaş Turizm otobüs firmasına 444 25 00 numaralı telefon ile ulaşabilirsiniz.Dadaş Turizm Erzurum kentinin en eski kurumları arasındadır.Yıllar soğuk buzlu ve karlı Doğu Anadolu yollarında meşakkatli bir görev üstlenerek bölge insanını çevre illere ve İstanbul Ankara İzmir gibi Erzurumluların yoğun olarak göçtüğü şehirlere taşımıştır. Erzurum Erzincan Elazığ Malatya gibi Doğu illerinin yükünü çekerken Esadaş Turizm gibi ezeli rakipleriyle de rekabet halindedir.

Devran Turizm ellili yılların sonlarında Ahmet Y. Alkan’ın üstün gayretleri sonucunda Sarız Birlik adıyla ilk tabelasını asmıştır. İki bin dört senesinin başlarında Uğur Alkan’ın uzun uğraşları ile Kayseri Devran Turizm adıyla yeniden tescil olan firma   Kayseri’de önemli bir yer edinmeyi zaman içinde başarmıştır. Tüm müşterilerine en kaliteli hizmetleri vermeyi amaçlayan Devran Turizm devamlı bir biçimde ilerlemeye ve son teknoloji ile yolcularına araç içerisinde eğlenceli bir ortam hazırlıyor. Taşımacılık konusunda müşterilerinin sağlığını,canının ve malını en yüksek düzeyde korumayı kendine ilke edinmiş Devran Turizm birincil önceliğini güvenliğe ithaf ediyor.

Fındıkkale Turizm Giresun’da kurulmuş Karadeniz Bölgesinin yükünü çeken  Samsun, Rize ve Ordu şehirlerinde  Ulusoy Turizm’den sonra en çok rağbet olan en eski yolcu taşıma kuruluşlarından bir tanesidir.İkramları konusunda eleştiriye zaman zaman maruz kalmaktadır sosyal medyada ve özellikle sözlük yazarları tarafından fiyat politikası açısından da sert eleştirilere zaman zaman katlanmak zorunda kalmıştır. Fındıkkale Turizm telefon numarası 444 55 28.

Tatlıses Turizm otobüs firması İbrahim Tatlıses tarafından tam olarak bin dokuz yüz doksan beş senesinde Şanlıurfa – Diyarbakır merkez alınarak kurulmuştur. O sene içerisinde Tatlıses Turizm yetkilileri on dört tane yeni araç alaral Türkiye’de büyük ses getirmiştir.İkibin beş yılında  Mercedes otobüs fabrikası ile yaptıkları uzun pazarlıklar ve görüşmeler sonucunda dokuz tane Travego araç almak suretiyle filolarını büyütme yoluna gitmişlerdir.Tatlıses Turizm telefon numarası 444 00 63. Adres : Atatürk Bulvarı Ulakoğlu Apt. Altı No : 15/B Şanlıurfa .

Mermerler Turizm  telefon numarası 444 44 40 olduğunu biliyor muydunuz ?Kırşehir’in en ünlü şirketlerinden bir tanesidir.Çok köklü geçmişi müşteri memnuniyetini ön plana çıkartan bir gelenek oluşturmasını sağlamıştır. Mermerler Seyahat’in adresini merak edenler için söylemekte fayda var : Eski Tekel Yanı Mermerler Apt. Altı KIRŞEHİR/TÜRKİYE

Tokat Seyahat Zileli bir turizm girişimcisi olan Ali Musa Çoktan tarafından 1987 senesinin 2. yarısında kurulmakla beraber , ilk seferini seksen sekiz senesinde Ankara yönüne gerçekleştirmiştir. En fazla İç Anadolu bölgesinde seferleri olan firmanın Antalya İstanbul gibi büyük illere Didim Alanya gibi küçük ama turizm açısından büyük kasabalara seferleri de vardır. Tokat Seyahat telefon numarası 444 11 60  , adresi de şu şekilde  : Alipaşa Mah. Cumhuriyet Meydanı Cad. Latifoğlu İşh. 2 nci Sokak Merkez -Tokat-Türkiye

Lüks Karadeniz Seyahat adı üstünde Karadeniz Bölgesinin yollarını aşındıran ; Hopa, Fındıklı, Arhavi,  Çayeli, Rize, Ardahan, Trabzon, Giresun, Samsun yerleşimlerinden Türkiye’nin neredeyse her noktasına otobüs seferleri olan otobüs firmasıdır. Bölge insanı ile doksanlı senelerden bu yana sıkı fıkı olmayı başarmış ve kendini tüm seyahat eden yolcularına beğendirmeyi başarmıştır Lüks Karadeniz Turizm Telefon numarası 44 00 25 yada 0 464 612 53 48 . Merkezi Rize’de olan Lüks Karadeniz Turizm‘in adresi ise Belediye otogarı No 2-3-7 Pazar/Rize

Güney Akdeniz Seyahat adında anlaşılacağı gibi Antalya Mersin Adana Alanya gibi Akdeniz sahilinde yer alan yerlerşimlerimize yolcu taşımacılığı hizmeti verir. Kurucuları Adanalı bir aileye mensuptur ve yıllardır müşterilerinden gelen olumlu tepkilerle hizmetlerini daha ileri taşıma içerisine girmişlerdir.Toplam araç sayısı yüz yirmi üçe kadar çıkmış olsa da zamanla bu sayısı azalarak doksanlı rakamlara inmiştir.Güney Akdeniz Seyahat Telefon numarası 0850 333 07 00

Seç Turizm Bir Gaziantep firması olarak Yeni Otogar N0:2-3-4-5 Gaziantep/TÜRKİYE adresinde merkez şubesini konumlandırmıştır.Yolcu taşıma işinin yanında kargo taşıma işini de yapmaktadırlar. Seç Turizm telefon numarası 0(342) 328 94 94 ve beş mart bin dokuz yüz yetmiş iki yılında kurulduğunu söylemekte fayda görüyorum . Kültürel alanda da ön plana çıkan faaliyetleri arasında Seç Dergisi 1.sırayı almaktadır , üstelik ağızları tatlarından Seç baklavaları da dünyaca ünlüdür.

Mersin Villa Seyahat olarak tanınan şirketin gerçek adı Lüks Villa Seyahat Limited Şirketidir. Mersin Villa Turizm adresi Gazi Mustafa Kemal Bul. 106. Cad. Şehirlerarası Otobüs Terminali No:7  Mersin/TÜRKİYE . Mersin Villa telefon numarası 444 50 33 ülkemizin her yerinden ulaşılabilir .Mersin’de yer alan genel merkez ile 90 324 238 26 96 numaralı telefon ile irtibat kurabilirsiniz.Viila kart ile hem otobüs biletinizi ücretsiz alabilir hemde konaklama tesislerinde indirimli hizmet alabilirsiniz.

Kahta Petrol ismiyle 1998 senesinin mayıs ayında faaliyete geçen şirket Güney Doğu Anadolu’da oldukça tutulmaktadır. Kahta Petrol  android ve iphone uygulamaları ile dikkat çekmektedir.Kahta Petrol telefon numarası 725 72 39 – 725 51 09 merkez ofisidir.Adıyaman şehirlerarası telefon kodu 0416 olduğunu bilmenizde fayda var.İstanbul Esenler otogarında 0212 658 34 02 – 658 27 64 numaralı telefonla hizmet veriyorlar ve 16.perondan çıkış yapıyorlar.

Star Diyarbakır otobüs firması otobüs biletleri taksit imkanı ile www.otobusbileti.gen.tr adresinden temin edilebilir.Star Diyarbakır telefon numarası 444 21 21 olduğu için sanırım akılda tutmakta kolay olacaktır.Star Diyarbakır satış ofisleri ülkemizin yetmiş beş iline yüzlerce küçük büyük kasaba ve nahiyesine açılmış durumdadır.Bu ağı kurmakta ki amaç şirketi bölgenin en büyükleri arasına sokmaktır.

Özlem Diyarbakır Seyahat Kıbrıs Cd No:37b adresinde genel merkeziyle hizmetlerine bilhassa Batman, Elazığ, Şanlıurfa ,Gaziantep şehirlerinde devam etmektedir.Özlem Diyarbakır telefon numarası 444 44 21 .Call center vasıtasıyla online rezervasyon işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Saat başı İstanbul Ankara seferleriyle tüm Diyarbakır halkına sunduğu kolaylıkların karışılığını müşteri memnuniyeti olarak alan şirkettir.

Yeşil Artvin Ekspres telefon numarası 0 466 212 61 61. Yetmiş yılların ilk yarısında Erzurum otobüs seferleri ile çalışma hayatına atılan genç bir müteşebbis sayın Yıldırım , doksanlı yılların sonlarına doğru on üç araçla Yeşil Artvin Ekspres otobüs firmasını kurmuştur , öte yandan araç sayısı şu anda elli civarı kadardır ve yerinde saymamayı ilke edinen Yıldırım büyüme hedefiyle  araçlarına her yıl yenilerini katarak ve personeline bölgeye özel hizmet sunması için özel eğitim vermektedir.

Yeni Diyarbakır Seyahat 444 21 06 telefonundan her türlü şikayet öneri ve rezervasyon istekleriniz için hazırda beklemektedir. Adresi şöyledir : Şehirlerarası Otobüs Terminali Siverek Yolu Numara:11 Diyarbakır. 2000 yılında faaliyetlerine Diyarbakır – Ağrı – Iğdır hattında başlayan Star Diyarbakır, en son 2012 yılında bölgenin en iyi otobüs firması ödülünü kazanmıştır.

Balıkesir Uludağ Turizm telefon numarası 444 22 22’dir. Balıkesirli bir ailenin neferi olan Fehmi Şengörenoğlu 1973 senesinde Uludağ Turizm Otobüs İşletmesi’ni bölge halkının hizmetine sunarak kaliteli yolculuklar sunma anlayışıyla zamanın en modern araçlarıyla işe koyuldu. 1975 senesinde o gününü şartlarına bakıldığında en lüks otobüsler olan MERCEDES O302 model araçlarla yolları aşındırmaya başlamıştır.

Adıyaman Ünal Turizm telefon numarası 0416 216 11 12’dır. Aşağı yukarı elli senedir, inovatif aplikasyonlarıyla sektörde lider olma sıfatını bırakmayan Adıyaman Ünal firması ilkeleriyle ve prensipleriyle de ulaşım standartlarında bir kriter olmaya devam etmektedir. İstisnasız bir biçimde verdiği söz ve bulunduğu taahhütleri sahiplenişi, geliştirici yapısı ve çağdaş bakış açısıyla olduğu kadar; problemlerin, her gereken ortamda, kanun ve yasalara saygılı tavrını sürdürerek hatırlatmasını bilen bir kanaat önderi olarak kara yolu taşımacılığında gelişimin devam etmesi ve standartlarının bir üst seviyeye çıkmasını temin eden kararların alınmasında günümüzde de söz sahibidir.

Has Diyarbakır Turizm 444 11 21 numarası ile insanların aklında yer etmiştir. Has Diyarbakır Seyahat son derece deneyimli kaptan şöförleri ve konusunda eğitim almış teknik çalışanlarıyla yolcularına en kalite araçları sunarak onları rahat ettirme çabası içindedir. Diyarbakır’ın en güven verici ulaşım şirket ile konforlu bir yolculuğa çıkmanın tadına sizde varabilirsiniz.

Star Batman Seyahat 444 72 72 ile müşterilerinin rezervasyon isteklerini karşılamaktadır.Üstelik İnternet sitesinde İngilizce dil desteği de mevcuttur.Adresini merak edenler Ahmet Necdet Sezer Bulvarı Yeni Otogar No:3    Batman / TÜRKİYE olduğunu bilsinler.Batman ve Güneydoğu Anadolu Bölgesinde uydu yayını, play station gibi ilklerin altın imzası olan girişimci gruptur.Özellikle Batman Diyarbakır otobüs seferleri ile bölge halkına uygun fiyatlarla ve kaliteli bir hizmet vermektedir.

Öz Diyarbakır Turizm telefon numarası 444 21 00’dir. 1981 senesinde Diyarbakır kentiyle özdeşleşen yegane şirket özeliğine sahip olan Öz Diyarbakır Seyahat, kurucuları olan Ahmet ARIKBOĞA ve Mehmet SEYHAN seksenli yıllardan beri yumruğunu masaya vuran bir firma olarak on beş tane 0302 Mercedes Benz vasıtayla ilk seferlere başladılar. Seksenli senelerin karayolu ve seyahat imkanlarının inadına Özdiyarbakır Turizm bir sene zarfında araç filosunu doksan bire tırmandırmıştır.

Huzur Turizm Sivas merkezli çalışan, paradan ziyade güven üzerine kurulu Türkiye’nin az sayıdaki otobüs firmaları arasındadır. Toplam çalışan sayısı kaptanlar, host ve hosteslerle 258’i bulmuştur. Kurumdaki araç sayısı on yedi adet olmakla beraber bu sene sipariş verdikleri 3 yeni araçta hizmete alınarak Ankara seferlerine başlayacaktır.

Metro Turizm, Galip Öztürk tarafından doksanlı yıllarda kurulmuş ve avrupa coğrafyasındaki en büyük karayolu şirketi olmasını beş yıl gibi kısa bir sürede sağlamıştır. Metro Turizm’in sahibi Galip Öztürk üstelik iki bin beş senesinde Türkiye Otobüsçüler Federasyonu’nun ilk temellerini atmış ve kurucu başkan olarak ilklerin altına imza atmaya devam etmiştir.

Otobüs firmaları bilet fiyatları

Otobüs şirketleri bilet fiyatlarını http://www.otobusbileti.gen.tr/ sitemizden takip etmeniz ve nitelikli ve uygun ücretlerle yola çıkmanızı  öneririz.

Köksallar Turizm

Ulusoy Turizm

Has Turizm

Balıkesir Uludağ Turizm

Güney Akdeniz Seyahat

Fındıkkale Turizm

Yeşilova Tur

Yeşil Artvin Ekspres

Yeşil Aksaray Turizm

Yeni Van Seyahat

Yeni Midyat Seyahat

Yeni Aksaray Seyahat

Yeni Aksaray Seyahat

Yeni Adana Grup Seyahat

Varan Turizm

VanGölü Turizm

Üstün Erçelik Turizm

Turgutreis Turizm Seyahat

Can Dersim Tuncelililer Turizm

Tosya Seyahat

Tokat Seyahat

Tatlıses Turizm

Seç Turizm

Şanlıurfa Ceylan Turizm

Şanlıurfa Cesur Turizm

Şanal Kırşehir Seyahat

Süzer Seyahat

Süha Turizm

Star Batman Seyahat

Soma Seyahat

Smile Turizm

Lüks Sinop Seyahat

Şimşek Seyahat

Siirt Petrol Turizm

Hatay Sen Turizm

Reşadiye Ses Turizm

Patnos İtimat Turizm

Hatay Öztur Turizm

Özlem Diyarbakır Seyahat

Özlem Ardahan Turizm

Özgül Bafra Turizm

Özer Turizm

Özen Seyahat

Öz Varol Turizm

Öz Sivas Seyahat

Öz Salihli Turizm

Öz İspir Turizm

Öz Isparta Turizm

Öz Erzincanlılar Turizm

Öz Erciş Seyahat

Öz Elbistan Seyahat

Öz Bilecik Seyahat

Osmaniye Vip Lüks Nur Tur Turizm

Nokta Turizm

Niksarkale Turizm

Yeşil Muş Ovası Turizm

Mis Amasya Tur

Mersin Villa Turizm

Mersin Vif Turizm

Mersin Seyahat

Mersin Koç Turizm

Mermerler Turizm

Mek Ağrı Dağı Turizm

Mardin Dilmenler Seyahat

Malkara Yıldırım Turizm

Lüks Mersin Turizm

Lüks Karadeniz Turizm

Lüks Gümüşhane Turizm

Lüks Erzincan Seyahat

Lüks Batman Seyahat

Lüks Aksel Seyahat

Lüks Afşınlılar Seyahat

Lider Siirt Seyahat

Lider Muş Tur

Lider Elbistan Turizm

Lider Adana Seyahat

Kütahyalılar Seyahat

Kütahya Astur Turizm

Köseoğlu Turizm

Köksallar Turizm

Koç Ardahan Seyahat

Kızıldağ Turizm

Kent Turizm

Bin Moammar Trans

Karaca Ardahan Turizm

Kanberoğlu Turizm

Kahta Petrol Turizm

Jet Turizm

İzmit Seyahat

İsmail Ayaz

Özerler İnci Turizm

İnan Turizm

Isparta Petrol Turizm

Suşehri Huzur Turizm

Hekimhan Net Turizm

Anadolu Ulaşım Turizm

Haşemi Turizm

Has Turizm

Has Bingöl Turizm

Gümüş Turizm

Gülen Turizm

Göltur Gölhisar Çavdır Seyahat

Fındıklı Toros Turizm

Fethiye Seyahat

Esadaş Turizm

Başak Turizm

Eray Turizm

Elazığlılar Turizm

Efe Tur

Dursunbey Seyahat

Doğu Karadeniz Ekspres

Didim Seyahat

Devran Turizm

Dağıstanlı Turizm

Dadaş Turizm

Çorum Seyahat

Çayırağası Vip Turizm

Cesur Bingöl Turizm

Can Diyarbakır Turizm

Barış Turizm

Best Van Turizm

Ben Turizm

Baysal Turizm

Batı Antalya Tur

Can Barış Tur

Ast Turizm

As Bafra Turizm

Arda Turizm

Anamur Zafer Turizm

Aksu Turizm

Aksaray Birlik Turizm

Ak Turizm

Adıyaman Ünal Turizm

Adıyaman Mutlu Turizm